• Alberni Valley Bulldogs
  • Chilliwack Chiefs
  • Coquitlam Express
  • Cowichan Capitals
  • Langley Rivermen
  • Merritt Centennials
  • Nanaimo Clippers
  • Penticton Vees
  • Powell River Kings
  • Prince George Spruce Kings
  • Salmon Arm Silverbacks
  • Surrey Eagles
  • Trail Smoke Eaters
  • Vernon Vipers
  • Victoria Grizzlies
  • Wenatchee Wild
  • West Kelowna Warriors
Team Sites
Follow the BCHL
BCHL

Scott Holm – Air Force Academy

Jeffrey Ceccacci – American International College

Chad Richardson – American International College

Mike Henderson – Army College

Bryce Hollweg – Army University

Andy Chugg – Bentley University

D.J. Jones – Bemidji State University

Matt Francis- Bemidji State University

Clay Simmons – Bemidji State University

Destry Straight – Boston College

Ben Greiner – Bowling Green State University

Andrew Wallace – Bowling Green State University

Cameron Sinclair – Bowling Green State University

Braedon Russel – Brown University

Nicolas Pierog – Clarkson University

Andrew Hunt – Clarkson University

Daniel Gentzler – Colgate University

Danny Powell – Cornell University

Andrew McNiven – Cornell University

Kyle Knopp – Cornell University

Jarrett Sampson – Darmouth College

Darcy Marr – Darmouth College

Darren Gastrock – Darmouth College

Kevan Kilistoff – Dartmouth University

Brayden Jaw – Harvard University

Brendan Bernakevitch – Harvard University

Brett Mulcahy – Holy Cross College

Cameron Lawson – Holy Cross College

Luke Sandler – Lake Superior State University

John Grahame – Lake Superior State University

Darcy George – Lake Superior State University

Craig Wyszomirsk – iMerrimack College

Matt Cronin – Merrimack College

Tim Crowder – Michigan State University

Mason Blacklock – Michigan Tech University

Demico Hannoun – Michigan Tech University

Riley Sweeney – Michigan Tech University

Matt Gibbons – Michigan Tech University

Chris Clark – Minnesota State University

Brodie Reid – Northeastern University

Tyler McNeely – Northeastern University

Jordan Klimek – Northern Michigan University

Robert Lindores – Northern Michigan University

Mitch Jones – Northern Michigan University

Wade Epp – Northern Michigan University

Tyler Miller – Northern Michigan University

Pat Bateman – Northern Michigan University

Derek May – Northern Michigan University

Nathan Oystrick – Northern Michigan University

Don McCusker – Northern Michigan University

Brock Sheahan – Notre Dame

Scott May – Ohio State University

Peter Wishloff – Ohio State University

Mike Moore – Princeton University

Brandon Tanev – Providence College

Josh Monk – Providence College

Bob Bell – Providence College

Jonah Renouf – Quinnipiac Univeristy

Nathan Renouf – Quinnipiac Univeristy

Devon Toews – Quinnipiac Univeristy

Brandon Wong – Quinnipiac University

Dustin Hughes – Quinnipiac University

Jesse Van Nostrand – Quinnipiac University

Dan Rossi – Quinnipiac University

Christian Schoenmoser – Quinnipiac University

Matt Erhart – Quinnipiac University

Brian Herbert – Quinnipiac University

Brad McGowan – R.I.T. University

Adam Hartley – R.I.T. University

Scott Knowles – R.I.T. University

Eliot Raibl – R.I.T. University

Christian Short – R.I.T. University

Vic Pereira – R.P.I.

Brock Meadows – Robert Morris University

Johnny Rogic – RPI Univeristy

Morgan Bonner – Sacred Heart University

Marty Mjelleli – St. Cloud State University

Alex Hagen – St. Lawrence University

Sean McGovern – St. Lawrence University

Steve Koshey – U of Alabama-Huntsville

Jeff Vanderlugt – U of Alabama-Huntsville

Marc Narduzzi – U of Alabama-Huntsville

Grant Selinger – U of Alabama-Huntsville

Doug Watkins – U of Alabama-Huntsville

Anthony Conti – U of Alaska-Anchorage

Hayden Trupp – U of Alaska-Anchorage

Nick Lowe – U of Alaska-Anchorage

Brandon Sega – lU of Alaska-Anchorage

Chase McMurphy – U of Alaska-Fairbanks

Brandon Morley – U of Alaska-Fairbanks

Tyler Morley – U of Alaska-Fairbanks

Michael Quinn – U of Alaska-Fairbanks

Cody Rymut – U of Alaska-Fairbanks

Tyler Eckford – U of Alaska-Fairbanks

Tom Janosz – U of Connecticut

Danton Heinen – U of Denver

Wade Bennett – U of Denver

Jeff Mushaluk – U of Maine

A.J. Begg – U of Maine

Anthony Adams – U of Nebraska-Omaha

Wade Paterson – U of Nebraska-Omaha

Trevor Smith – U of New Hampshire

Colin Hemingway – U of New Hampshire

Adam Tambellini – U of North Dakota

Andrew Kozek – U of North Dakota

Aaron Schneekloth – U of North Dakota

Michael Santaguida – U of Vermont

Brady Shaw – U of Vermont

Michael Stenerson – U of Vermont

Pat O’Flaherty – Union College

Ryan Donovan – Union College

Mike Bishai – Western Michigan University

Jeremy Brown – Western Michigan University

John Bradley – Western Michigan University

Dan O’Keefe – Yale University

Charles Orzetti – Yale University